DOESBURG – Weken hebben de jeugdleden van Gymnastiekvereniging Unitas geoefend voor de clubspringkampioenschappen die jaarlijks worden gehouden in sporthal Beumerskamp.
53 leden hadden zich opgegeven en op zaterdag 6 oktober werd door hun gestreden om een plek op het erepodium op lange mat, minitrampoline vrij, pegasus minitrampoline en de opblaasbare tumblingbaan.
Op vier banen tegelijk werd er gesprongen en werden door de jury de cijfers bepaald. Alle verschillende sprongen hadden een eigen nummer en een maximale waarde. Door het tonen van bordjes wist de jury welke sprong er gesprongen moest worden en konden zij het cijfer bepalen.
De tribune was goed gevuld met enthousiaste ouders, opa’s, oma’s, broertjes, zusjes en andere belangstellenden. Naast de 1e-2e en 3e plekken is iedereen beloond voor zijn inzet en met een medaille naar huis gekeerd.
Uitslagen:
Lange mat | Minitramp vrij | Tumblingbaan | Pegasus | |
meisjes | 1e Senna Manifarges | 1e Senna Manifarges | 1e Hala Zubaidi | |
2012-2013 | 2e Naomi Leensen | 2e Naomi Leensen | 2eSenna Manifarges | |
2e Hala Zubaidi | ||||
3e Sanne Boonman | 3e Sanne Boonman | 3e Naomi Leensen | ||
meisjes | 2e Quinty Simons | 1e Naobi Snijders | 1e Quinty Simons | |
2010-2011 | 2e Amber Leensen | 2e Amber Leensen | ||
3e Leanne Lemmers | 3e Quinty Simons | 3e Eliza Nira Kaya | ||
meisjes | 1e Loiz Bakker | 1e Loiz Bakker | 1e Loiz Bakker | |
2009 | 1e Elia Sinay | |||
2e Elia Sinay | 2e Amy van der Werf | 2e Elia Sinay | ||
meisjes | 1e Tess Jansen | 1e Sari Linn Kaal | 1e Sari Linn Kaal | |
2005-2008 | 1e Anna Noordermeer | |||
2e Sari Linn Kaal | 2e Selena van Santen | 2e Anna Noordermeer | ||
3e Roos van Someren | 3e Tess Jansen | 3e Tess Jansen | ||
recreanten | 1e Anna Noordermeer | |||
1e Tess Jansen | ||||
2e Loiz Bakker | ||||
2e Selena van Santen | ||||
selectie | 1e Mailey den Doop | 1e Mailey den Doop | 1e Saar Berends | 1e Sanne Thus |
2011-2012 | 2e Sanne Thus | 2e Saar Berends | 2e Mailey den Doop | 2e Ruby Theunissen |
2e Chayenna vd Brink | ||||
3e Saar Berends | 3e Zerya Kaya | 3e Sanne Thus | 3e Saar Berends | |
selectie | 1e Jette Galama | 1e Jette Galama | 1e Jette Galama | 1e Jette Galama |
2010 | 2e Meis Tankink | 2e Meis Tankink | 2e Jayda Mahulette | 2e Meis Tankink |
3e Jayda Mahulette | 3e Jayda Mahulette | 3e Merle Bonne | 3e Jayda Mahulette | |
selectie | 1e Buket Soydan | 1e Evelet de Man | 1e Evelet de Man | 1e Evelet de Man |
5e-6e divisie | 2e Evelet de Man | 2e Rana Cavé | 2e Buket Soydan | 2e Rana Cavé |
3e Rana Cavé | 3e Fenne Wallerbos | 3e Rana Cavé | ||
selectie | 1e Anke Siccama | 1e Zoë Warringa | 1e Felissity Rozenblad | 1e Zoë Warringa |
4e div en | 2e Zoë Warringa | 2e Renske Lieftink | 2e Anke Siccama | 2e Renske Lieftink |
keuze | 3e Felissity Rozenblad | 3e Zoë Warringa | 3e Anke Siccama | |
jongens | 1e Keije Bal | 1e Keije Bal | 1e Keije Bal | |
2010-2011 | ||||
jongens | 1e Fèron Mannessen | 1e Fèron Mannessen | 1e Fèron Mannessen | |
2007-2008 | ||||
jongens | 1e Teun Fiks | |||
2e Fèron Mannessen |