OPROEP van gymnastiekvereniging Unitas

Foto: Unitas Doesburg

DOESBURG – Het zou het 16e jaar worden dat gymnastiekvereniging Unitas de traditionele narcissenactie zou houden. Dit jaar stond het gepland op 27 maart. Uit veiligheid laten wij onze jongste leden niet langs de deuren gaan, maar willen de enige actie die onze vereniging houdt niet aan ons voorbij laten gaan.

De opbrengst is voor de clubkas en komt geheel ten goede aan onze leden. Wij zouden het zeer op prijs stellen als u de narcissen die u misschien wel ieder jaar bij ons koopt wilt bestellen door een mail te sturen aan [email protected].

De narcissenpotjes met meerdere bollen kosten ook dit jaar weer €2,50. De betaling zal via een overboeking plaatsvinden. Geef in uw bestelling duidelijk aan hoeveel potjes u wilt bestellen en vermeld uw volledige adres. Geef uw bestelling uiterlijk 18 maart door. De narcissen worden op zaterdag 27 maart tussen 10.00 en 13.00 uur bij u thuis gebracht.

Gymnastiekvereniging Unitas dankt u hartelijk voor uw bestelling en steun!